Fudbaleri Mladosti remizirali u Gacku, odbojkašice i odbojkaši uspješni u gostima

Fudbaleri Mladosti su u subotu u okviru 13. kola druge lige RS „Istok“ remizirali na svom stadioni protiv ekipe „Rudar“ iz Ugljevika. Konačan rezultat utakmice 1:1, poluvrijeme 0:0.

Pogodak za domaću ekipu postigao je Boško Pušara u 65. minutu,  a izjednačio je Neđo Gajić u 84. minutu.

Fudbaleri Mladosti trenutno zauzimaju 12 mjesto na ligaškoj tabeli a u narednom 13. kolu putuju u Višegrad gdje ih dočekuje ekipa Drine.

Na tabeli prvo mjesto i dalje drži ekipa OFK“Sloga“ iz Gornjeg Crnjelova, dok je na začelju  OFK „Ilićka“ iz Brčkog.

Odbojkašice Gacka su u okviru 6. kola Premijer lige BiH u subotu savladale ekipu Jahorine sa Pala rezultatom 1:3. Po setovima21:25, 25:19, 17:25, 19:25.

Naše djevojke imaju maksimalan broj pobjeda i trenutno su na drugom mjestu na tabeli sa 18 bodova  jer isti skor ima i prvoplasirano Jedinstvo iz Brčkog.

U okviru 6. Kola prve lige RS u odbojci odbojkaši Gacka su gostovali u Ražljevu i savladali ekipu Tempa rezultatom 3:2.

Naši odbojkaši trenutno zauzimaju 3 mjesto na ligaškoj tabeli, ali imaju i utakmicu manje.

U narednom kolu za vikend su domaćini i dočekuju ekipu Radnika iz Bijeljine.