„Mladost“ porazila „Budućnost“ sa 3:1

Fudbaleri gatačke Mladosti savladali su ekipu Budućnosti iz Pilice rezultatom 3:1 (2:0) juče na domaćem terenu u okviru 25.kola Druge lige RS.

Domaći tim bolje je otvorio utakmicu i poveo golom  Nikolića u 4. minutu.Nakon toga gosti su imali odličnu priliku, ali je Miljanić odbranio zicer.

Onda je uslijedio period bolje igre domaće ekipe, gdje se igralo praktično na jedan gol. Goranović, Pušara, Nikolić mogli su duplirati prednost, ali promjene rezultata nije bilo sve do 42. minuta kad je kapiten Pušara pogodio za 2:0.

Drugo poluvrijeme donijelo je  veliku šansu Nikolića, ali i njegov promašaj,  a sve to koriste gosti koji su smanjili rezultat u 65. preko Radovanovića.

Da bodovi ostanu u Gacku pobrinuo se Ćeranić koji je pretrčao dva  gostujuća igrača i golmana i pogodio za 3:1, igrao se 73′.

Mladost je trenutno na 9. mjestu Druge lige RS, grupa Istok sa 33 boda.