Odbojkašice „Bimal Jedinstva“ u finalu Kup-a RS

U utakmici polufinala Kup-a Republike Srpske sinoć je u našem gradu ekipa „Bimal Jedinstva“ nakon zaostatka od dva seta pobijedila „Gacko“ rezultatom 2:3. Naše „Gacko“ je vodilo sa 2:0 ( 29:27, 25:22), ali u trećem setu, koji je očigledno bio preloman, „Bimal Jedinstvo“ je bilo jače ( 20:25) i posle velikog preokreta ( četvrti set 26:28 za „Jedinstvo“), peti set je pripao gošćama – 12:15.

ŽOK „Gacko“: „Bimal Jedinstvo“ 2:3 (29:27, 25:22, 20:25, 26:28 i 12:15).

Pobjedom nad „Gackom“ ŽOK „Bimal Jedinstvo“se plasirao u finale Kup-a Republike Srpske i za odbranu titule igraće sa „Bl Volejem“  koji je ranije pobijedio„Jahorinu“.

Sledeći susret je opet u Gacku. U subotu 12.11., u sportskoj dvorani KSC-a sa početkom u 18 časova ŽOK „Gacko“ ugostiće ŽOK „Borac“u utakmici 7.kola Premijer lige BiH.

Nadamo se da će povrijeđene odbojkašice „Gacka“, do tada uspjeti sanirati povrede od proteklog susreta.