OKK „Gacko“ pobijedio OKK „Velež“ na domaćem terenu

Sinoć je u Gacku odigrana utakmica između OKK „Gacko“ i OKK „Velež“ u kojoj je naša ekipa ostvarila pobjedu rezultatom 85:78.

Na poluvrijeme se otišlo sa prednošću naše ekipe od 14 poena. Gosti iz Nevesinja su utakmicu uveli u neizvjesnu završnicu, ali su na kraju bodovi ipak ostali u Gacku, kaže se u izvještaju OKK „Gacko“

Fantastičnu partiju je pružio Jagoš Koprivica sa 33 poena, kao i Jovan Okiljević sa 20 poena, od čega je postigao 11 poslednjih za svoju ekipu.

Odličnu rolu u zadnjoj četvrtini je imao kapiten Nikola Vuković, on je brojao do 11 poena, pratili su ga Babić M. sa 9, Starović N. sa 8, te Janjić L. sa 4 postignuta poena.

Čestitamo našim momcima na pobjedi i borbenosti tokom čitavog meča!