Završena sezona u Drugoj ligi RS Istok u fudbalu

Gatačka „Mladost“ je pobjedom nad Proleterom iz Dvorova sa 2:1 završila turbulentnu sezonu, koja je prekidana zbog pandemije virusa korona. U nastavku sezone uspjeli su obezbijediti bodove za opstanak u veoma komplikovanoj situaciji za igrače i klub, gdje je još uvijek u toku reorganizacija, a problemi sa finansijama su konstantni.

U klubu ističu da su ostvarili zacrtani cilj, opstanak i ligi, a jučerašnja pobjeda na domaćem terenu protiv „Proletera“ samo je lijepa završnica već obezbijeđenog opstanka. S obzirom da je i gostujući tim već obezbijedio status u ligi, utakmica je bila relaksirajuća za igrače.

Ipak, dobar rezultat nije izostao, na odmor je „Mladost“ krenula sa golom prednosti, u režiji sjajnog Bokića. U nastavku utakmice gosti su došli do izjednačenja, da bi tačku na i stavio u 90. minuti kapiten Goranović.

Igrači odlaze na zasluženi odmor , nakon čega počinju pripreme za sledeću sezonu, kažu u klubu.