Министар привреде РС Војин Митровић је данас посетио општину Гацко. Састао се са начелником општине и привредницима који су му предочили какво је стање у овој херцеговачкој општини као и шта је то неопходно да се уради како би се подстакла привредна активност.
Изражавајући задовољство због посете Вукота Говедарица је рекао да је горући проблем јужна обилазница. „Бићемо фокусирасни и на изградњу пословне зоне како бисмо могли да стварамо амбијент за предузетништво“, рекао је Говедарица.

Министар Митровић је истакао да је представнике општине упознао са субвенцијама које нуде како би се подстакао привредни развој.
Састанку у кабинету начелника су присуствовали и представници гатачких предузећа Југопревоз и Термоградинг.
Опширније у тонском прилогу:
Подијели:
