„Mladost“ poražena na Palama

Juče su u gostima fudbaleri „Mladosti“ poraženi od „Romanije“ ubjedljivim rezultatom 0:3, u okviru Druge lige RS, grupa Istok (Liga za opstanak). No, kako kažu u klubu, na terenu nije izgledalo tako ubjedljivo, jer je do kraja poluvremena „Mladost“ imala nekoliko zrelih šansi.

Iako je meč bio ravnopravan, u prvom dijelu posebno, ističu u FK „Mladost2, Paljani su stigli do tri boda, koja ih svrstava u bezbjednu zonu za opstanak u Drugoj ligi RS, gdje se trenutno nalazi i naša „Mladost“.

Sva tri gola za „Romaniju“ postigao je Marko Maljukan (42., 61. i 70. minutu.) „Mladost“ trenutno ima 25 bodova, što je bilo dovoljno za 12. poziciju na tabeli, a sada se u Ligi za opstanak bori za status drugoligaša.