Glasinac bolji od Mladosti

Fudbaleri gatačke Mladosti su protekle subote, u okviru 10. kola Druge lige Istok, dočekali ekupu „Glasinac 2011“ Sokolac.

Početak utakmice obilježile  su dobre šanse za golove na obje strane. Gosti ipak dolaze do prednosti u 24. minutu igre, da bi u 35. minutu glavni sudija krajnje sumnjivom odlukom isključio domaćeg fudbalera iz igre.

Tako domaća ekipa ostaje sa igračem manje pa se sa tim rezultatom i odlazi na odmor.

U nastavku utakmice, iako oslabljena, Mladost nastavlja sa stvaranjem prilika, ali gosti u 59minutu, posle kraće polukontre, postižu i drugi pogodak i tako udvostručuju svoju prednost.

Do kraja utakmice domaćin postiže utješni pogodak u 85.minutu igre za konačnih Mladost- Glasinac 2011 1:2.

U listu strijelaca su se upisali Deurić u 24. i Rajić u 59. minutu za ekipu Glasinca, i Pušara u 85. minutu za gatačku Mladost.