Чирлидинг клуб „We dance“ Гацко имао је успјешан наступ на међународном такмичењу протеклог викенда у Сплиту гдје је освојио друго мјесто у категорији дјеца 1- хип хоп група. „Поносни на сваки корак и енергију коју смо донијели на сцени“, поручују из клуба.
Наглашавају да је ово само почетак још једне сезоне за коју имају много планова.
Подијели:

