Три медаље за КБК „Тигар“- Матеј јуниорски првак РС у лоу-кику

Матеј Мучибабић је постао првак Републике Српске у дисциплини лоу-кик, у категорији до 81 кг, као млађи јуниор и то је његово 7. злато у овој сезони.

На Првенству РС које је одржано протеклог викенда у Бања Луци успјешни су били и кадети из овог клуба: старији кадет Мирјана Мастиловић је освојила сребро у кик-лајту, у категорији до 55 кг, док је Вељко Ковачевић освојио 3. мјесто, дисциплина кик-лајт, до 52 кг- старији кадет.

„Такмичење је било изузетно квалитетно, са много врхунских мечева. Матеј је побрао симпатије свих присутних у препуној дворани „Обилићево“, демонстрирао је свјетску класу кик-бокса и своје мечеве добио прекидом од стране судија“, каже поносни тренер Веселин Ђуричић.

Матеј је проглашен за најбољег млађег јуниора првенства, а КБК „Тигар“ је имао стопроцентни учинак јер су сва три представника освојила медаље.

Ђуричић је презадовољан наступом својих такмичара и истиче да је Матеј још једном потврдио да је без премца најперспективнији спортиста Републике Српске.