Фудбалери „Младости“ почели сезону поразом и неријешеним резултатом

До сада су наши фудбалери у сезони 2022/23. одиграли двије утакмице у Другој лиги РС, група Исток. У првом колу одиграном 19. августа поражени су од ФК „Власеница“ у гостима резултатом 4:1.

Други сусрет играли су у суботу 26. августа на домаћем терену и успјели освојити 1 бод тако што су са ФК „Губер“ играли неријешено 2:2.

Домаћин је био бољи у првом полувремену у којем је повео голом Марковића. Фудбалери „Младости“ у другом полувремену долазе и до вођства од 2:0, голом капитена Николића. Ипак, у судијској надокнади у 91. и 98. мин. гости су изједначили на 2:2.

„Младост“ је на овој утакмици играла без Ћеранића, Горановића, Пушаре и Докнића.Тренутно заузима 12. мјесто на табели са освојеним једним бодом. Следећи сусрет је у Јањи са „Подрињем“.