Pobjeda Crne Gore nad selekcijom RS

Juče je na stadionu FK „Mladost“ u organizaciji kluba i Fudbalskog saveza RS odigrana prijateljska utakmica mladih reprezentacija RS i CG. I pored dominantne igre reprezentacije RS naročito u prvom dijelu utakmice, blagi favorit Crna Gora minut prije kraja došla je do pobjede 1:0, pogotkom iz jedanaesterca.

Na poluvremenu predstavnici FSRS su bili zadovoljni igrom svog tima i nadali su se bar neriješenom rezultatu. Nezadovoljni su bili brojem gledalaca kojih  je bilo oko 50-ak, ali s obzirom na vremenske neprilike nije se moglo više ni očekivati. A sasvim sigurno mi Hercegovci ne možemo biti zadovoljni činjenicom da je u reprezentaciji od 20 dječaka samo jedan Hercegovac. U prilogu možete poslušati šta smo zabilježili na poluvremenu i poslije susreta…